Logo osiedla Złoty Jasieniec w Łodzi

Osiedle

Budowa 1 etapu osiedla rozpoczęła się w 2016 r. Od tamtego czasu wiele się u nas działo. Z ogromnym sukcesem zakończyliśmy realizację 2 etapów, a aktualnie budujemy trzeci. 

Przemyślane projekty

Przygotowaliśmy indywidualne projekty domów, które zapewniają komfort i szerokie możliwości aranżacji pomieszczeń.

Dużo przestrzeni

Nasze osiedle jest bardzo przestronne. Zachowaliśmy komfortowe odstępy między domami, szerokie drogi i chodniki.

Administracja

Administracja osiedla dba o czyszczenie i odśnieżanie dróg oraz o utrzymanie terenu rekreacyjnego.

Dlaczego klienci wybierają osiedle Złoty Jasieniec?

Złotno to jedno z najpiękniejszych rejonów Łodzi. Dookoła lasy, pola uprawne, cisza i spokój. Jeśli lubisz aktywnie spędzać wolny czas, na pewno docenisz bliskość parków i innych atrakcji. W kilkanaście minut dostaniesz się do aquaparku Fala, ZOO lub parku na Zdrowiu, a zaledwie kilometr dzieli nas od lasu na Brusie. Złoty Jasieniec idealnie wpasowuje się w okolicę. Zadbaliśmy, aby na osiedlu również nie zabrakło zieleni.

Niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą, czy użytkownikiem komunikacji miejskiej, na pewno docenisz idealną lokalizację naszego osiedla. Z jednej strony zapewnia ona szybki dojazd do centrum Łodzi, a z drugiej zaledwie 3 km do wjazdu na obwodnicę S14, z której możesz szybko dostać się na autostrady A1 i A2 oraz drogę S8. Spokojnie, obwodnicy nie widać, ani nie słychać z naszego osiedla.

Projekty naszych domów powstały z dbałością najdrobniejsze szczegóły i z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Efektem tych prac są przestronne wnętrza i wygodne, funkcjonalne rozkłady pomieszczeń.

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na grilla lub basen? Świetnie się składa. Każdy dom posiada własny ogródek, który możesz zaaranżować po swojemu. 

Tutaj poczujesz się bezpiecznie. Całe osiedle jest ogrodzone i monitorowane, a przed wjazdem zamontowany jest szlaban. Dodatkowo, wieczorem automatycznie zamyka się brama, tworząc barierę dla niepowołanych osób.

Złoty Jasieniec wyróżnia się także dbałością o kierowców i ich samochody. Przed każdym domem znajdują się co najmniej 2 miejsca postojowe. Zadbaliśmy również o Twoich gości, zapewniając im dodatkowe miejsca.

Teren sportowo-rekreacyjny

Złoty Jasieniec to prawdopodobnie jedyne osiedle w Łodzi z tak rozbudowanym terenem sportowo-rekreacyjnym. Nasi mieszkańcy mogą swobodnie korzystać z boiska do koszykówki, piłki nożnej oraz siatkówki.

 

Dla najmłodszych mieszkańców również przewidzieliśmy sporo atrakcji. Zamek, piaskownica, huśtawki i przyrząd do wspinaczki na pewno pozwolą na spożytkowanie nadmiaru energii. Wygodne, szerokie i płaskie zabruki głównej drogi, pozwalają na komfortowe spacerowanie, jeżdżenie na rowerze, deskorolce czy rolkach.

Zobacz dostępne domy

Inwestycja

Liczba

domów

Pow.

domów

Pow.

działek

Ceny

Złoty Jasieniec 3

35
od 97,87 m2
od 157 m2
od 769 000 zł

Sprawdź dostępne domy

Złoty Jasieniec Podchorążych

2 domy w zabudowie bliźniaczej

powierzchnia domów: 125,4 m2

powierzchnia działek: 250 - 270 m2

Aktualnie w sprzedaży posiadamy 2 domy  w inwestycji Złoty Jasieniec Podchorążych, przy ul. Podchorążych 98. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

Segment JKL rzut parteru
Segment JKL rzut piętra

Bądźmy w kontakcie

lub zostaw nam swoje dane w formularzu

Wysyłając dane w formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z warunkami przetwarzania danych osobowych.